Metoda Odpinania

trener Metody Odpinania Małgorzata Jakociuk

Odpinanie – jak higiena.

| 0 comments

Pewna osoba zadała mi pytanie po sesji: Jak często należy „się odpinać” -  to jest sprawa indywidualna, w zależności od potrzeb - odpowiedziałam.

Jednkże idąc dalej: jak często odwiedzasz dentystę, internistę, kosmetyczkę, fryzjera, uprawiasz gimnaskę czy chociażby; codzienna podstawowa higiena ciała? Ogólnie dbasz w jakiś sposób o swoje ciało fizyczne, w zleżności od potrzeb i od możliwości.

Pytanie – ilu z nas dba o swój sysytem energetyczny (bo jak wiadomo jesteśmy nie tylko ciałem fizycznym) o rozwój osobisty/duchowy? Odpinanie to porządkowanie i czyszczenie swojego wnętrza, którego efektem jest spokój wewnętrzny, lekkość, zdrowie ciała fizycznego ( o ciało fizyczne należy dbać też innymi dostępnymi sposobami czyli właściwe odżywianie, odpowiednia ilość ruchu, sen,  przyjemności itd, wszystko powinno być zharmonizowane), poprawa relacji w rodzinie, w środowisku zawodowym i w innych aspektach życia.

Wspominałam już w jednym z artykułów, że są osoby, kóre po jednej lub dwóch sesjach zaczynają sobie lepiej radzić w życieu, odzyskują zdrowie, spokój, dobre relacje z innymi.  

Lecz jeśli trauma jest przytłaczająca, przyczyna owego dyskomfortu  jest złożona i ma prastare korzenie, jeśli mamy w naszym wnętrzu potężne blokady wywołujące cykliczne choroby i niepowodzenia życiowe to w takiej sytuacji na pewno nie wystrczą dwa lub trzy spotkania z trenerem Metody Odpinania.

… tak naprawdę wszystko zależy od tego na co jesteśmy gotowi, otwarci, jak czujemy i co chcemy zmienić w swoim życiu na lepsze.

Praca Metodą Odpinania to jak higiena systemu energetycznego człowieka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.